پخش عمده چای ماسالا خارجی ۵۰۰ گرمی | مارک تاج محل

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده چای ماسالا خارجی به صورت فوری و آماده در بسته بندی ۵۰۰ گرمی با بهترین مارک خارجی تاج محل از طریق این سایت انجام می گیرد.

چای ماسالا فوری با بهترین مارک های وارداتی و تولید داخلی در انواع بسته بندی های مختلف در بازار به صورت عمده خرید و فروش می گردد که فروش اینترنتی یکی از روش های تهیه بهترین مارک چای ماسالا می باشد.

چای ماسالا فوری چیست و چگونه تهیه می شود؟ این سوالی است که دغدغه اغلب مشتریان است که این روزها نام این چای به گوشت بسیاری از افراد می خورد در حالی که با نوع چای و ترکیبات و مواد تشکیل دهنده آن آشنا نیستند.

بهترین مارک چای ماسالا خارجی چیست

از جمله بهترین مارک چای ماسالا در بازار ایران که مورد خرید و فروش بسیاری از عمده فروشان قرار گرفته است می توان به موارد زیر اشاره نمود که برترین برند خارجی همان تاج محل هندی اصل می باشد.

  • چای ماسالا کلاسیک تاج محل
  • چای ماسالا اسپایسی تاج محل
  • چای ماسالا سامتوز
  • چای ماسالا مازو
  • چای ماسالا نیوشا

مواد تشکیل دهنده چای ماسالا

مواد تشکیل دهنده چای ماسالا یکی از دلایل استقبال فراوان مشتریان شده است، قطعا همه ما طعم و عطر دارچین، زنجبیل، هل، میخک را به تنهایی در چای و دمنوش های مادر و مادربزرگ هایمان چشیده اید و یاد و خاطره آن در ذهن ما مانده است، حال همه این عطر و طعم های بی نظیر در کنار هم در چای ماسالا جمع شده است که کمتر کسی پیدا می شود این نوشیدنی خاص را نپسندد.

مواد تشکیل دهنده چای ماسالا

پخش عمده چای ماسالا تاج محل

پخش عمده چای ماسالا در تهران سبب شده تا مشتریان در سراسر کشور به راحتی بتوانند انواع چای ماسالا را خرید نمایند. خرید عمده چای ماسالا سبب افزایش حاشیه سود مشتریان می باشد و همین موضوع سبب افزایش فروش چای ماسالا در ایران شده است که فروش آن توانسته جایگاه خاصی از بازار را به خود اختصاص بخشد.

قیمت چای ماسالا در نمایندگی فروش چند است

قیمت چای ماسالا در نمایندگی فروش، قیمت کف این محصول می باشد که خرید عمده شما هم از این قیمت مستثنی نیست. قیمت مناسب به همراه کیفیت محصول دو فاکتور اساسی و اصلی می باشد که هر تاجر و فروشنده باید به آن توجه کند تا بتواند در بازارهای فروش جایگاه خود را حفظ کند.

شرح کالا

تعداد در کارتن قیمت هر بسته (ریال)
چای ماسالا بگتو

۱۲*۱۰۰۰ g

۱٫۰۹۰٫۰۰۰

چای ماسالا بگتو

۲۴*۲۵۰ g

۳۳۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۹۴۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۱٫۱۷۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۳۶۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۴۵۰٫۰۰۰
چای ماسالا تشریفاتی ناول تی

۵*۴۰۰ g

۹۰۰٫۰۰۰

چای ماسالا شیرسویا ناول تی

۵*۴۰۰ g

۱٫۲۶۰٫۰۰۰
چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۹۸۰٫۰۰۰

چای ماسالا ماساتی

۵۰*۲۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰

بهترین مارک چای ماسالا از کجا بخرم

بهترین مارک چای ماسالا معمولاً از طریق مراکز فروش عمده، نمایندگی فروش و مراکز پخش عمده چای ماسالا معتبر عرضه می گردد که شما هم می توانید برای خرید بهترین مارک چای ماسالا در این سایت اقدام نمایید.

فروش اینترنتی چای ماسالا ۵۰۰ گرمی

فروش اینترنتی چای ماسالا از جمله راحت ترین روش خرید و فروش محصولات در دنیا شناخته شده است، فروش اینترنتی مزایای ویژه ای دارد که برجسته ترین آن دسترسی و خرید راحت آن از راه دور می باشد، این روزها کمتر کسی پیدا می شود برای خرید چای ماسالا کیلومترها راه را رفت و برگشت داشته باشد تا بتواند بهترین مارک چای ماسالا را برای فروشگاهش تهیه نماید.

در فروش اینترنتی چای ماسالا بسته بندی ۵۰۰ گرمی بیشترین حجم سفارش رابه خود اختصاص داده است لذا می توان گفت بهترین مدل و حجم بسته بندی در بین محصولات را دارد.

فروش اینترنتی چای ماسالا از طریق این سایت در انواع برند و بسته بندی مختلف انجام می گیرد تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب و سپس خرید نمایند.

نحوه خرید پودر چای ماسالا فوری

نحوه خرید پودر چای ماسالا فوری به صورت اینترنتی با پرداخت وجه به صورت نقدی می باشد تا اجازه خروج از بار از انبار مرکزی صادر شود. پس از ثبت شماره پیگیری واریزی بلافاصله بار به باربری تحویل داده می شود و در کمتر از ۲۴ تا ۴۸ ساعت می توانید بار خود را در شهر خود تحویل بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاور فروش سایت تماس بگیرید.

 

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس بگیرید