دوشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۹
صفحه اصلی / چای ماسالا اصل / خرید ماسالا ایرانی و هندی | چای ماسالا در طعم و برند مختلف
خرید ماسالا

خرید ماسالا ایرانی و هندی | چای ماسالا در طعم و برند مختلف

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ماسالا در کشور با برندهای مختلف ایرانی و هندی فراهم شده است. به این ترتیب خریداران می توانند طعم مورد انتظار خود را شناسایی و براساس نیاز خود آنها را تهیه کنند. به این ترتیب بهترین نوع این چای با توجه به انتظار خریداران عرضه می شود.

چای نوشیدنی بسیار خوبی ست که در خود مزایا و کیفیت عالی خوبی دارند. بخصوص وقتی از نمونه های خاص خریداری شده که استانداردهای لازم در آنها به درستی رعایت می شود.

امروزه در بازار مدل های مختلفی از انواع چای عرضه شده که می توان مزایا و خواص خوبی را در آنها شاهد بود. به همین دلیل مصرف کننده ها می توانند با کسب اطلاعات کافی در رابطه با این نوشیدنی ها بهترین نوع را خریداری و از مزایای آنها بهره گیرند.

ماسالا یکی از انواع چای باکیفیت بوده که از ترکیبات طبیعی تولید می شود. این چای برای مصرف کننده ها مورد توجه است و برای خرید آن از نمایندگی های رسمی کمک می گیرند.

خرید چای ماسالا اصل ارگانیک

خرید چای ماسالا اصل ارگانیک

امروزه برای خرید چای ماسالا اصل و ارگانیک می توان راه های مختلف را امتحان کرد. در این میان برخی از مجموعه ها عملکرد بهتری داشته و می توانند تولیدات استاندارد را با بالاترین کیفیت ارائه دهند.

در راستای خرید انواع چای ماسالا می توان از مجموعه هایی کمک گرفت که در این زمینه مشاوره تخصصی داده و می توانند نیاز مشتریان خود را آن طور که باید تامین کنند. در این میان مراکز اینترنتی عرضه کننده چای ماسالا عملکرد خوبی از خود نشان داده اند. به این ترتیب که تولیدات باکیفیت و عالی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی ارائه می دهند.

در خرید چای ماسالا اصل باید به موارد زیر دقت شود:

  • معتبر بودن برند تولید کننده
  • نوع بسته بندی استاندارد
  • رعایت اصول بهداشتی
  • قیمت فروش محصول
  • نمایندگی عرضه کننده

خرید ماسالا ایرانی و هندی

با آنکه چای ماسالا محصول هند می باشد اما امروزه می توان شاهد تولید آن در کارخانه های ایرانی نیز بود. این تولید کننده ها ترکیبات صحیح و درست چای ماسالا را از متخصصین هندی گرفته و براساس ان بهترین نوع چای را تولید می کنند.

در سالهای اخیر خرید انواع چای ماسالا ایرانی و هندی برای مصرف کننده ها مد نظر است. به این ترتیب همواره شرکت هایی را می توان دید که به صورت مستقیم در این رابطه مشاوره داده و تولیدات خوب را به بازار عرضه می دارند.

مراکز فروش بهترین برندهای چای ماسالا در ایران

بسیاری از مراکز فروش در ایران برندهای متنوع چای ماسالا را پیشنهاد می دهند. این شرکت ها با ارائه اطلاعات دقیق در رابطه با انواع تولیدات می توانند شرایط فروش انها را بهتر رقم زده و مشتریان خود را تامین نیاز می کنند.

معمولا مراکز فروش چای ماسالا در ایران روش های زیر را مورد توجه قرار می دهند:

  • سایت های اینترنتی
  • فروشگاه های رسمی
  • نمایندگی های فروش
  • فعالیت در شبکه های اجتماعی

در هر یک از موارد بالا انتخاب چای ماسالا با استانداردهای لازم اهمیت زیادی داشته و خریداران به این مسئله دقت زیادی دارند.

خرید چای ماسالا تاج محل گرمی

خرید چای ماسالا تاج محل بسته بندی ۱۵۰ و ۵۰۰ گرمی

همانطور که می دانید چای ماسالا تاج محل یکی از شناخته ترین برندهایی ست که در ایران توزیع می شود. این شرکت توانسته محصولات خود را با بسته بندی های متنوع راهی بازار نموده و انتخاب را برای مشتریان خود آسان کند.

چای ماسالا تاج محل در بسته بندی های ۱۵۰ و ۵۰۰ گرمی در بازار ایران با فروش بالا همراه است. به این ترتیب خریداران می توانند سفارشات خوبی را مشخص نموده و بهترین نوع آنها را خریدرای کنند. بخصوص وقتی به نمایندگی های رسمی و معتبر آنها مراجعه شود.

بهترین مارک انواع چای ماسالا ایرانی و هندی و عرضه آنها

شرکت آرشامین که از جمله توزیع کننده های معتبر چای ماسالا در شهرهای مختلف ایران است، همواره محصولات خوب را با قیمت مشخص راهی بازار می کند. این مجموعه در بازارهای سراسر کشور فعالیت داشته و همواره فروش خوبی را رقم می زند.

همانطور که می دانید در سالهای اخیر ایرانی ها علاقه بیشتری نسبت به چای ماسالا داشته و سعی در خرید بهترین نوع آن دارند. به همین دلیل مارک های باکیفیت را انتخاب نموده از مجموعه ها و شرکت های توزیع کننده معتبر خریداری می کنند.

چای ماسالا سانتوس ۱ کیلوگرمی

از مارک هایی که در بازرگانی آرشامین با بالاترین استانداردها عرضه می شود، سانتوس است. این برند محصولات خود را در بسته بندی های ۱ کیلوگرمی توزیع نموده و مشتریان زیادی در شهرهای مختلف ایران دارد. به همین دلیل توزیع کننده های بزرگ چای ماسالا به این برند نیز توجه داشته و به مشتریان خود پیشنهاد می دهند.

چای ماسالا سانتوس 1 کیلوگرمی

اعلام قیمت روز انواع چای ماسالا به صورت بسته بندی شده و وزن مشخص می تواند انتخاب را برای مصرف کننده های سراسر کشور راحت تر نموده و بهترین نوع آنها را سفارش خواهند داد.

لیست قیمت انواع چای ماسالا هندی

لیست قیمت انواع چای ماسالا هندی

وقتی برای خرید انواع چای ماسالا هندی اقدام می شود، دسترسی به لیست قیمت آن اهمیت زیادی دارد. زیرا شرکت هایی که این محصولات را راهی بازار می کنند، قیمت های متفاوت اعلام داشته و از طرف خریداران نیاز به بررسی دقیق آنها دیده می شود.

ردیف

شرح کالاتعداد در کارتنقیمت مصرف کننده قیمت عمدهقیمت هر کارتن
۱چای ماسالا لترا

۶*۲۰۰۰ g

۱٫۲۹۰٫۰۰۰۹۶۰٫۰۰۰

۵٫۷۶۰٫۰۰۰

۲

چای ماسالا سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۷۰۰٫۰۰۰۵۹۰٫۰۰۰۷٫۰۸۰٫۰۰۰
۳چای ماسالا سانتوس

۳۶*۲۵۰ g

۳۵۰٫۰۰۰۲۷۰٫۰۰۰

۹٫۷۲۰٫۰۰۰

۴

چای ماسالا بگتا

۶*۱۰۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۷۶۵٫۰۰۰۴٫۵۹۰٫۰۰۰
۵چای ماسالا بگتا

۶*۲۵۰ g

 ۲۵۰٫۰۰۰ ۲۲۵٫۰۰۰

 ۱٫۳۵۰٫۰۰۰

۶

چای ماسالا دماوند جنسینگ دار

۶*۵۰۰ g

۵۵۰٫۰۰۰۴۵۰٫۰۰۰۲٫۷۰۰٫۰۰۰
۷چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۷۵۰٫۰۰۰۶۳۷٫۵۰۰

۱۲٫۷۵۰٫۰۰۰

۸

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۷۲۲٫۵۰۰۱۴٫۴۵۰٫۰۰۰
۹چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۶۰٫۰۰۰۲۲۱٫۰۰۰

۸٫۸۴۰٫۰۰۰

۱۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۹۰٫۰۰۰۲۴۶٫۵۰۰۹٫۸۶۰٫۰۰۰
۱۱چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۶۴۳٫۱۰۰۵۷۰٫۶۹۰

۶٫۸۴۸٫۰۰۰

۱۲

چای ماسالا جیوراج بدون شکر

۱۲*۲۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰۴۰۰٫۰۰۰۴٫۸۰۰٫۰۰۰
۱۳چای ماسالا نیوشا بدون شکر

۲۴*۱۰۰ g

۳۰۰٫۰۰۰۲۷۳٫۰۰۰

۳٫۲۷۶٫۰۰۰

با توجه به اینکه اعلام لیست قیمت انواع چای ماسالا به صورت مستقیم در شهرهای مختلف ایران تاثیر زیادی در انتخاب خریداران داشته، امروزه خریداران راحت تر اقدام به خرید آنها خواهند کرد. به این ترتیب که از مجموعه های معتبر و شناخته شده استعلام قیمت خواهند گرفت.

سایت فروش انواع چای ماسالا

سایت فروش انواع چای ماسالا

در سالهای اخیر میزان خرید و فروش انواع چای ماسالا از طریق مراکز اینترنتی بیشتر شده است. زیرا شرکت های زیادی به این فضا روی اورده و محصولات خود را اینگونه راهی بازار می کنند.

در راستای فروش هر چه بهتر انواع چای ماسالا می توان سایت های اینترنتی را بهترین گزینه دانست. به طوری که هر ساله حجم قابل توجهی از این تولیدات به صورت مستقیم توزیع شده و افراد مختلف آنها را تهیه خواهند کرد. این مراکز همواره محصولاتی را ارائه می دهند که دارای استانداردهای لازم بوده و افرادی که آنها را سفارش خرید می دهند، به نیاز مشتریان خود نیز دقت زیادی دارند.

این مطالب را نیز ببینید!

سفارش چای ماسالا

سفارش چای ماسالا خالص بدون شکر

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.✅ مختص افرادی …

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.