خرید چای ماسالا اصل هندی در ۵ مدل و برند مختلف

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چای ماسالا اصل هندی در بازار ایران با قیمت ۳۵٫۰۰۰ تومان تا ۱۴۰٫۰۰۰ تومان انجام می گیرد. همچنین قیمت انواع چای ماسالا هندی اصل فله از ۱۰۶ تا ۱۹۲ هزار تومان است. برای خرید انواع چای ماسالا اصل هندی هم اکنون می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید.

چای ماسالا اصل

چای ماسالا اصل درواقع قدمت دیرینه هندی دارد. چای ماسالا ترکیبی از چای سیاه، ادویه هایی همچون دارچین، زنجبیل، هل، میخک و فلفل سیاه است.

چای ماسالا در بسیاری از کشورها تولید و به بازار عرضه می‌شود، اما چای ماسالا اصل، هندی می باشد.

چای ماسالا با توجه به تنوع برندی که در دنیا دارد سبب شده تا بهترین نوشیدنی در میان طرفداران این نوشیدنی داغ و خاص به شمار رود.

چای ماسالا اصل

خرید چای ماسالا اصل

برای خرید چای ماسالا اصل کافیست بدانید در چه حوزه‌ای می خواهید آن را به فروش برسانید. چای های ماسالا برای مصارف شخصی در بسته بندی های ۱۵۰ و ۵۰۰ گرمی در بازار خرید و فروش می‌شوند.

همچنین برای کافه ها چای های ماسالا ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ گرمی گزینه‌ی مناسبی می باشد. از افرادی که قصد بسته بندی چای ماسالا را دارند نیز غافل نشده ایم چرا که برای این گروه از مشتریان چای ماسالا اصل کیلویی و فله ۲۵ کیلوگرمی موجود می باشد.

قیمت چای ماسالا اصل

قیمت چای ماسالا اصل هندی در انواع برند و بسته بندی مختلف در ادامه آمده است. لذا پیشنهاد می شود قبل از خرید چای ماسالا حتما استعلام موجودی و قیمت بگیرید.

شرح کالا

تعداد در کارتن قیمت هر بسته (ریال)
چای ماسالا بگتو

۱۲*۱۰۰۰ g

۱٫۱۵۰٫۰۰۰

چای ماسالا بگتو

۲۴*۲۵۰ g

۳۵۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۱٫۰۵۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۱٫۳۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۴۰۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا تشریفاتی ناول تی

۵*۴۰۰ g

۱٫۰۰۰٫۰۰۰

چای ماسالا شیرسویا ناول تی

۵*۴۰۰ g

۱٫۴۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۱٫۰۹۰٫۰۰۰

چای ماسالا ماساتی

۵۰*۲۵۰ g

۵۵۰٫۰۰۰

قیمت خرید چای ماسالا اصل

قیمت خرید انواع چای ماسالا اصل در بالا بیان شد. حال برای خرید انواع چای ماسالا با برند های متنوعی که در بازار وجود دارد کافی است از طریق مرکز فروش چای ماسالا در تهران اقدام نمایید. کارشناسان فروش این سایت در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

ترکیبات چای ماسالا اصل

از آنجاییکه چای ماسالا یک محصول پرفروش و پرطرفدار در کشور به شمار می رود بسیاری از فروشگاه ها، عمده فروشان و پخش کنندگان به دنیال عرضه این محصول هستند اما ترکیبات چای ماسالا اصل نکته مهمی می باشد که قبل از تهیه محصول باید به آن پرداخته شد.

چای ماسالا به طور کلی از ترکیب برگ های گیاه چای و بسیاری ادویه های معطر و پرخاصیت بدست می آید که ترکیب این ادویه در دستورهای تولید کشورها متفاوت است. اما در نهایت ترکیبات اصلی و اساسی هر چای ماسالا به ادویه های محبوب زیر برمی گردد:

  1. رازیانه
  2. جوز هندی
  3. میخک
  4. چوب دارچین
  5. زنجبیل
  6. هل
  7. فلفل سیاه
  8. بادیان ستاره ای

اصلی ترین و مهم ترین ترکیب چای ماسالا زنجبیل می باشد که با خوردن آن بسیاری از افراد نتایج شگفت انگیزی دیده اند و برجسته ترین آن هم به تقویت سیستم ایمنی بدن می توان اشاره نمود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (2)