یکشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / چای ماسالا اصل / خرید چای ماسالا اصل هندی

خرید چای ماسالا اصل هندی

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چای ماسالا اصل هندی در بازار ایران با قیمت ۲۵٫۰۰۰ تومان تا ۸۵٫۰۰۰ تومان انجام می گیرد. همچنین قیمت انواع چای ماسالا هندی اصل فله از ۴۴ تا ۷۸ هزار تومان است. برای خرید انواع چای ماسالا اصل هندی هم اکنون می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید.

چای ماسالا اصل

چای ماسالا اصل درواقع قدمت دیرینه هندی دارد. چای ماسالا ترکیبی از چای سیاه، ادویه هایی همچون دارچین، زنجبیل، هل، میخک و فلفل سیاه است.

چای ماسالا در بسیاری از کشورها تولید و به بازار عرضه می‌شود، اما چای ماسالا اصل، هندی می باشد.

چای ماسالا با توجه به تنوع برندی که در دنیا دارد سبب شده تا بهترین نوشیدنی در میان طرفداران این نوشیدنی داغ و خاص به شمار رود.

چای ماسالا اصل

خرید چای ماسالا اصل

برای خرید چای ماسالا اصل کافیست بدانید در چه حوزه‌ای می خواهید آن را به فروش برسانید. چای های ماسالا برای مصارف شخصی در بسته بندی های ۱۵۰ و ۵۰۰ گرمی در بازار خرید و فروش می‌شوند.

همچنین برای کافه ها چای های ماسالا ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ گرمی گزینه‌ی مناسبی می باشد. از افرادی که قصد بسته بندی چای ماسالا را دارند نیز غافل نشده ایم چرا که برای این گروه از مشتریان چای ماسالا اصل کیلویی و فله ۲۵ کیلوگرمی موجود می باشد.

قیمت چای ماسالا اصل

قیمت چای ماسالا اصل هندی در انواع برند و بسته بندی مختلف در ادامه آمده است. لذا پیشنهاد می شود قبل از خرید چای ماسالا حتما استعلام موجودی و قیمت بگیرید.

ردیفشرح کالاتعداد در کارتنقیمت مصرف کننده قیمت عمدهقیمت هر کارتن
۱چای ماسالا لترا

۶*۲۰۰۰ g

۱٫۲۹۰٫۰۰۰۹۶۰٫۰۰۰۵٫۷۶۰٫۰۰۰
۲چای ماسالا سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۷۰۰٫۰۰۰۵۹۰٫۰۰۰۷٫۰۸۰٫۰۰۰
۳چای ماسالا سانتوس

۳۶*۲۵۰ g

۳۵۰٫۰۰۰۲۷۰٫۰۰۰۹٫۷۲۰٫۰۰۰
۴چای ماسالا بگتا

۶*۱۰۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۷۶۵٫۰۰۰۴٫۵۹۰٫۰۰۰
۵چای ماسالا بگتا

۶*۲۵۰ g

 ۲۵۰٫۰۰۰ ۲۲۵٫۰۰۰ ۱٫۳۵۰٫۰۰۰
۶چای ماسالا دماوند جنسینگ دار

۶*۵۰۰ g

۵۵۰٫۰۰۰۴۵۰٫۰۰۰۲٫۷۰۰٫۰۰۰
۷چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۷۵۰٫۰۰۰۶۳۷٫۵۰۰۱۲٫۷۵۰٫۰۰۰
۸چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۷۲۲٫۵۰۰۱۴٫۴۵۰٫۰۰۰
۹چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۶۰٫۰۰۰۲۲۱٫۰۰۰۸٫۸۴۰٫۰۰۰
۱۰چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۹۰٫۰۰۰۲۴۶٫۵۰۰۹٫۸۶۰٫۰۰۰
۱۱چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۶۴۳٫۱۰۰۵۷۰٫۶۹۰۶٫۸۴۸٫۰۰۰
۱۲چای ماسالا جیوراج بدون شکر

۱۲*۲۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰۴۰۰٫۰۰۰۴٫۸۰۰٫۰۰۰
۱۳چای ماسالا نیوشا بدون شکر

۲۴*۱۰۰ g

۳۰۰٫۰۰۰۲۷۳٫۰۰۰۳٫۲۷۶٫۰۰۰

قیمت خرید چای ماسالا اصل

قیمت خرید انواع چای ماسالا اصل در بالا بیان شد. حال برای خرید انواع چای ماسالا با برند های متنوعی که در بازار وجود دارد کافی است از طریق مرکز فروش چای ماسالا در تهران اقدام نمایید. کارشناسان فروش این سایت در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

قیمت چای ماسالا

قیمت چای ماسالا هندی سانتوس

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.✅ مختص افرادی …

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

2 دیدگاه‌ها

  1. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

    • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید