قیمت چای ماسالا خارجی اصل تولید هند

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چای ماسالا خارجی در بازار ایران چقدر است؟ آیا می توان این محصول را به صورت اصل با برند تولید کننده های هند خریداری نمود؟ این محصول بیشتر از طریق کدام مراکز به فروش می رسند؟

در ایران چای با شرایط ویژه از کشورهای مختلف دنیا نیز وارد می شود. به این ترتیب که هم نوع آن مشخص بوده و هم مصرف کننده ها می توانند براساس مزیت ها و خواص انها را تهیه کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]چای ماسالا یکی از بهترین محصولاتی ست که در هندوستان تولید و استفاده می شود. این چای یکی از بهترین هایی ست که با ترکیب چند محصول گیاهی طبیعی تولید می شود. از این رو دارای مزیت های جالب توجه بوده و افراد مختلف آنها را خریداری می کنند.[/box]

در ایران بهترین نوع چای ماسالا از شرکت های اصلی و دست اول خریداری و توزیع می شود. به این ترتیب می توان به راحتی باکیفیت ترین ها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد.

لیست قیمت چای ماسالا خارجی

لیست قیمت چای ماسالا خارجی اصل هندی

اعلام لیست قیمت از سوی عرضه کننده های اصلی چای ماسالا خارجی در بازار ایران، دسترسی خریداران را آسان کرده است. این مجموعه ها هم قیمت را به صورت مشخص اعلام داشته و هم بهترین برندهای چای ماسالا هندی را توزیع می کنند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]در این صورت خریداران می توانند بهترین ها را به راحتی سفارش داده و از مزیت های موجود در آنها به میزان قابل توجه بهره گیرند. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت های توزیع کننده بزرگ چای ماسالا به صورت مستقیم در سراسر کشور فعالیت می کنند.[/box]

همانطور که می دانید چای ماسالا اصل محصول شرکت های هندی بوده و باید تحت فعالیت نمایندگی های رسمی در ایران توزیع شود. به این ترتیب خریداران به این مراکز اهمیت داده و همواره محصول مد نظر خود را به آنها سفارش می دهند. به طوری که اغلب توزیع کننده های بزرگ در شهرهای مختلف کشور به این محصولات اهمیت داده و بهترین ها را خریداری می کنند.

ردیف

شرح کالا تعداد در کارتن قیمت مصرف کننده قیمت عمده قیمت هر کارتن
۱ چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۷۵۰٫۰۰۰ ۶۳۷٫۵۰۰

۱۲٫۷۵۰٫۰۰۰

۲

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰ ۷۲۲٫۵۰۰ ۱۴٫۴۵۰٫۰۰۰
۳ چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۶۰٫۰۰۰ ۲۲۱٫۰۰۰

۸٫۸۴۰٫۰۰۰

۴

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۹۰٫۰۰۰ ۲۴۶٫۵۰۰ ۹٫۸۶۰٫۰۰۰
۵ چای ماسالا جیوراج بدون شکر

۱۲*۲۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰ ۴۰۰٫۰۰۰

۴٫۸۰۰٫۰۰۰

۶

چای ماسالا هندی میس ایندیا

۴*۲۵ kg

۷۸۰٫۰۰۰ ۷۲۰٫۰۰۰

۷۲٫۰۰۰٫۰۰۰

بهترین مارک چای ماسالا خارجی در ایران

اما اینکه بهترین مارک چای ماسالا خارجی در اختیار خریداران قرار گیرد، موضوعی مهم است. زیرا همه تولید کننده های این چای عملکرد خوبی نداشته و برخی از آنها می توانند محصولی بهتر را ارائه دهند.

برخی از بهترین مارک های چای ماسالا هندی در ایران عبارتند از:

  • چای ماسالا تاج محل
  • چای ماسالا miss india
  • چای ماسالا جیوارج

این تولیدات را باید از نمایندگی های رسمی و بزرگی خریداری نموده که به صورت مستقیم در سراسر کشور فعالیت داشته و همواره قیمت مشخصی را اعلام می دارند. دسترسی به این مجموعه ها از سراسر کشور فراهم بوده و افرادی که آنها را خریداری می کنند، به نیاز بازار دقت زیادی دارند.

نمایندگی فروش چای ماسالا تاج محل

نمایندگی فروش چای ماسالا تاج محل در تهران

بی تردید یافتن نمایندگی های فروش معتبر و شناخته شده چای ماسالا در بازار شهرهای بزرگ اهمیت زیادی دارد. زیرا در این بازارها همواره میزان توجه به این محصول بیشتر بوده و افراد مختلف آنها ار تهیه می کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]چای ماسالا تاج محل یکی از بهترین هایی ست که در بازارهای مختلف ایران توزیع می شود. این محصول هم استاندارد و لیبل های هندی را در خود داشته و هم در شرایط ویژه ترکیب و عرضه می شود.[/box]

به این ترتیب در سالهای اخیر مجموعه ها و شرکت های بزرگ این تولیدات را ارائه داده و اصالت کالا را تضمین خواهند کرد. در این صورت مصرف کننده ها به راحتی از آنها بهره گرفته و نیاز خود را مشخص می کنند.

خرید چای ماسالا اصل

خرید چای ماسالا اصل هندی از مراکز فروش معتبر

اگر قصد خرید بهترین نوع چای ماسالا اصل هندی را دارید، توصیه می شود به نمایندگی های رسمی و مجموعه های معتبر مراجعه کنید. زیرا این شرکت ها هم مشتریان خود را با محصولات بهتر تامین نموده و هم اصالت محصول را تضمین می کنند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]از این رو امروزه از طریق سایت های اینترنتی می توان به مراکز فروش معتبر دسترسی داشته و همواره باکیفیت ترین نوع چای ماسالا را بی واسطه خریداری نمود. این مراکز به دلیل همکاری با مشتریان خود در سراسر کشور امروزه مد نظر افراد زیادی بوده و می توان فروش خوبی را از بهترین تولیداتشان شاهد بود.[/box]

خرید از مراکز اینترنتی می تواند با مزایایی زیر همراه باشد:

  • قیمت روز مناسب
  • کیفیت عالی
  • اصل بودن محصول
  • همکاری مداوم
  • مجموعه های دست اول
  • خرید از سراسر ایران
  • دسترسی آسان

فروش عمده چای ماسالا خارجی

فروش عمده چای ماسالا خارجی

چای ماسالا خارجی در بازار ایران با فروش خوب همراه است. زیرا این محصول با استانداردهای لازم تولید شده و می توان انتظار بالا بودن کیفیت و طعم خوب را نیز داشت. از این رو در ایران شرکت های مختلف این محصول را توزیع نموده و بیشتر با تولید کننده های دست اول همکاری می کنند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]با توجه به اینکه در بازار ایران انواع چای ماسالا خارجی با فروش عمده و مستقیم همراه است، بسیاری از مجموعه ها به راحتی آنها را خریداری می کنند. این محصولات به صورت بسته بندی شده و فله ای ارائه شده تا خرید آن مطابق با نیاز افراد راحت تر شود.[/box]

بسیاری از خریداران ایرانی طعم خوب و کیفیت عالی چای ماسالا را در برندهای خارجی دانسته و همواره برای خرید عمده آنها با مراکز تخصصی و شناخته شده ارتباط مستقیم خواهند گرفت.

خرید چای ماسالا تاج محل

نحوه خرید چای ماسالا تاج محل

بسیاری از خریداران به دنبال راهی برای خرید انواع چای ماسالا اصل از برندهای معروف و محبوب هستند. به این ترتیب به مجموعه ها و شرکت هایی مراجعه می کنند که در این راستا عملکرد خوبی داشته و بهترین ها را ارائه می دهند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]همانطور که می دانید چای ماسالا تاج محل یکی از بهترین هایی ست که ایرانی ها علاقه شدید به آن دارند. از این رو برای تهیه آن از مجموعه ها و شرکت های معتبر کمک گرفته که می توانند فروش تضمین شده را دنبال کنند. این مجموعه ها همواره برای تامین نیاز مشتریان خود در سراسر ایران تلاش کرده و تولیدات باکیفیت را عرضه خواهند داشت.[/box]

شرکت آرشامین در راستای فروش عمده چای ماسالا تاج محل در حجم زیادی بازارهای سراسر ایران را مد نظر قرار داده و به صورت مستقیم در آنها ارائه محصول می دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید