فروش چای ماسالا سانتوس | قیمت نمایندگی ماسالای ۱ کیلوگرمی

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چای ماسالا سانتوس در بسته بندی ۱ کیلوگرمی توسط نمایندگی های بزرگ با کمترین قیمت صورت می گیرد. به این ترتیب خریداران همواره خرید مستقیم از این مجموعه ها را ترجیح داده و بهترین محصول را خریداری خواهند کرد.

در ایران می توان شاهد فعالیت شرکت های مختلف بوده که به صورت مستقیم انواع چای ماسالا را ارائه می دهند. این عرضه کننده ها همواره شرایط ویژه ای را برای مشتریان خود رقم زده و می توانند کمترین قیمت را به آنها اعلام دارند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]همانطور که می دانید چای ماسالا یکی از بهترین تولیدات هندوستان بوده که ایرانی ها در انتخاب و خرید آن اقدام می کنند. به این ترتیب که همواره بهترین برند آن را از نمایندگی های رسمی خریداری نموده که دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت می باشند.[/box]

از بهترین مارک های چای ماسالا در بازار ایران عبارتند از:

 • تاج محل
 • سانتوس
 • بگتا
 • لترا
 • دماوند
 • نیوشا
 • شاهسوند

فروشگاه اینترنتی چای ماسالا مارک سانتوس

چای ماسالا مارک سانتوس از بهترین انتخاب هایی ست که فروشگاه های اینترنتی مختلف آن را توزیع می کنند. با توجه به عملکرد خوبی شرکت سانتوس در زمینه تولید انواع چای ماسالا و بهره گیری از مواد اولیه خوب توانسته در سراسر ایران فروش خوبی داشته باشند.

[divider style="normal" top="10" bottom="10"]

بیشتر بخوانید: چای ماسالا چیست؟

[divider style="normal" top="10" bottom="10"]

فروشگاه های اینترنتی می توانند چای ماسالا سانتوس را در بسته بندی مختلف راهی بازار نموده و قیمت روز آنها را اعلام دارند. معروفترین و پرفروش ترین بسته بندی این چای ۱ کیلو گرمی بوده که از نظر خریداران صرفه اقتصادی دارد. لذا سرمایه گذاری ویژه ای در راستای فروش آن صورت گرفته و مجموعه های مختلف باکیفیت ترین نوع آنها را ارائه می دهند.

قیمت فروش چای ماسالا هندی

قیمت فروش چای ماسالا هندی در انواع بسته بندی ۱ کیلوگرمی

چای ماسالا که در واقع یکی از بهترین نوشیدنی های گیاهی هندی است، در سراسر دنیا مد نظر قرار گرفته و عرضه کننده های این کشور بهترین ها را صادرات می کنند. به این ترتیب بازارهایی مانند ایران که میزان تقاضای خوبی از انواع چای ماسالا هندی اصل را داشته، به منظور فعالیت این شرکت ها مهم است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]همانطور که می دانید فروش چای ماسالا هندی در بسته بندی های استاندارد و حجم مشخص، راحت تر بوده خریداران آنها را راحت تر انتخاب می کنند.[/box]

از مهمترین مزیت های چای ماسالا بسته بندی عبارتند از:

 • مشخص بودن وزن
 • مشخص بودن قیمت
 • اطمینان از تاریخ تولید و مصرف
 • رعایت اصول بهداشتی
 • نگهداری آسان
 • مشخص بودن برند تولید کننده
 • حمل و نقل آسان

به همین دلیل می توان شاهد عرضه چای ماسالا در بسته بندی های ۱ کیلوگرمی توسط مجموعه های مختلف در بازار ایران بود. این تولیدات با شرایط خوب توزیع شده و خریداران می توانند راحت تر نیاز خود را تهیه کنند.

شرح کالا

تعداد در کارتنقیمت مصرف کننده قیمت عمده
چای ماسالا سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۷۲۰٫۰۰۰

۶۷۰٫۰۰۰

چای ماسالا بگتا

۶*۱۰۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰

۸۰۷٫۵۰۰

نمایندگی فروش چای ماسالا سانتوس در تهران

چای ماسالا سانتوس از مارک هایی ست که در بازار تهران با استقبال خوب همراه بوده و مشتریان زیادی برای خرید آن به نمایندگی های رسمی و معتبر مراجعه می کنند. این برند توانسته آنچه را خریداران از چای ماسالا انتظار داشته برطرف کند. به همین دلیل میزان فروش خوبی در بازار تهران و دیگر شهرهای ایران دارد.

نمایندگی فروش چای ماسالا سانتوس

در ایران چای ماسالا سانتوس تحت نظارت شرکت های وارد کننده اصلی توزیع شده و مسلما قیمت آن به صورت مشخص اعلام می شود. در این صورت خریداران می توانند بهترین نوع آن را تهیه و از مزیت های موجود آن بهره گیرند. این محصولات وقتی در برنامه مصرفی افراد مختلف قرار می گیرند، مسلما بسیاری از مشکلات را آن طور که باید رفع خواهند کرد.

تولید بهترین مارک چای ماسالا ایرانی

فعالیت تولید کننده های چای ماسالا در ایران نیز سبب شده بهترین مارک ها با استانداردهای لازم توزیع شده و خریداران بهترین نوع آن را با قیمت مناسب تهیه خواهند کرد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]این تولیدات امروزه جایگاه ویژه ای در میان مصرف کننده ها داشته و همواره برای فروش مستقیم آنها تلاش می شود. به این ترتیب در چند سال اخیر توجه به برندهای ایرانی چای ماسالا بیشتر شده و مصرف کننده ها نیاز خود را بهتر رفع خواهند کرد.[/box]

برخی از مهمترین شاخصه ها در چای ماسالا ایرانی عبارتند از:

 • بهره گیری از ترکیبات طبیعی
 • داشتن طعم خوب و عالی
 • بسته بندی بهداشتی و استاندارد
 • قیمت مناسب نسبت به نوع وارداتی
 • دسترسی به نمایندگی های اصلی

کارخانه های تولید کننده چای ماسالا در ایران توانسته اند عملکرد خوبی از خود نشان داده و تولیداتی را راهی بازار کنند که در شرایط ویژه تولید شده اند. این تولیدات بالاترین استانداردها را داشته و می توان با قیمت مشخص آنها را تهیه نمود.

توزیع چای ماسالا اصل هندی

توزیع انواع چای ماسالا اصل هندی

اما مصرف کننده های ایرانی از برندهای هندی چای ماسالا غافل نبوده و همواره بهترین نوع آنها را تهیه می کنند. به این ترتیب که از شرکت های معتبر باکیفیت ترین ها را تقاضا نموده و همواره دقت زیادی به کیفیت و مرغوبیت آنها دارند.

چای ماسالا اصل هندی در ایران با شرایط خوب توزیع شده و مصرف کننده ها می توانند بهترین نوع آنها را تهیه کنند. به این ترتیب هم به کیفیت این محصولات دقت زیادی شده و هم می توان فروش خوبی را در شهرهای مختلف شاهد بود.

قیمت روز چای ماسالا

اعلام قیمت روز چای ماسالا در بازار

اعلام قیمت روز چای ماسالا در بازار از سوی عرضه کننده های مختلف موضوعی مهم است. زیرا این افراد می توانند شرایط خوبی برای خرید انواع چای ماسالا در شهرهای مختلف فراهم کنند.

با توجه به اینکه برخی از مراکز از عدم اطلاع خریداران سو استفاده کرده و محصولات را با قیمت بالا ارائه می دهند، شرکت های توزیع کننده در این رابطه نظارت داشته و همواره تولیدات خوب را با قیمت خوب راهی بازار می کنند.

شرح کالا

تعداد در کارتنقیمت مصرف کننده قیمت عمده
چای ماسالا لترا

۶*۲۰۰۰ g

۱٫۱۶۰٫۰۰۰

چای ماسالا سانتوس

۱۲*۱۰۰۰ g

۷۲۰٫۰۰۰۶۷۰٫۰۰۰
چای ماسالا سانتوس

۳۶*۲۵۰ g

۳۶۰٫۰۰۰

۲۸۰٫۰۰۰

چای ماسالا بگتا

۶*۱۰۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۸۰۷٫۵۰۰
چای ماسالا بگتا

۶*۲۵۰ g

 ۲۵۰٫۰۰۰

۲۳۷٫۵۰۰

چای ماسالا دماوند جنسینگ دار

۶*۵۰۰ g

۵۵۰٫۰۰۰۴۵۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۷۵۰٫۰۰۰

۶۷۵٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۸۵۰٫۰۰۰۷۶۵٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۶۰٫۰۰۰

۲۳۵٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۲۹۰٫۰۰۰۲۶۰٫۰۰۰

چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۶۴۳٫۱۰۰۵۷۰٫۶۹۰

چای ماسالا جیوراج بدون شکر

۱۲*۲۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰۴۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا نیوشا بدون شکر

۲۴*۱۰۰ g

۳۰۰٫۰۰۰

۲۷۳٫۰۰۰

چای ماسالا تاج محل بسته بندی نیم کیلویی

چای ماسالا تاج محل یکی از بهترین هایی ست که در بسته بندی های استاندارد و مشخص راهی بازار ایران می شود. این محصول دارای طعم خوب و ترکیبات عالی بوده و مصرف کننده ها به راحتی آنها را تهیه می کنند.

چای ماسالا تاج محل نیم کیلویی

چای ماسالا نیم کیلویی تاج محل از بهترین گزینه هایی ست که ایرانی ها در راستای فروش آن اقدام نموده و در بهترین شرایط آن را راهی بازار می کنند. این تولیدات بالاترین استانداردها را داشته و خریداران می توانند به صورت مستقیم آنها را تهیه نمود.

ممکن است شما دوست داشته باشید