فروش چای ماسالا سانتوس | قیمت نمایندگی ماسالای ۱ کیلوگرمی

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چای ماسالا سانتوس در بسته بندی ۱ کیلوگرمی توسط نمایندگی های بزرگ با کمترین قیمت صورت می گیرد. به این ترتیب خریداران همواره خرید مستقیم از این مجموعه ها را ترجیح داده و بهترین محصول را خریداری خواهند کرد.

در ایران می توان شاهد فعالیت شرکت های مختلف بوده که به صورت مستقیم انواع چای ماسالا را ارائه می دهند. این عرضه کننده ها همواره شرایط ویژه ای را برای مشتریان خود رقم زده و می توانند کمترین قیمت را به آنها اعلام دارند.

همانطور که می دانید چای ماسالا یکی از بهترین تولیدات هندوستان بوده که ایرانی ها در انتخاب و خرید آن اقدام می کنند. به این ترتیب که همواره بهترین برند آن را از نمایندگی های رسمی خریداری نموده که دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت می باشند.

از بهترین مارک های چای ماسالا در بازار ایران عبارتند از:

 • تاج محل
 • سانتوس
 • بگتا
 • لترا
 • دماوند
 • نیوشا
 • شاهسوند

نمایندگی فروش چای ماسالا سانتوس در تهران

چای ماسالا سانتوس از مارک هایی ست که در بازار تهران با استقبال خوب همراه بوده و مشتریان زیادی برای خرید آن به نمایندگی های رسمی و معتبر مراجعه می کنند. این برند توانسته آنچه را خریداران از چای ماسالا انتظار داشته برطرف کند. به همین دلیل میزان فروش خوبی در بازار تهران و دیگر شهرهای ایران دارد.

نمایندگی فروش چای ماسالا سانتوس

در ایران چای ماسالا سانتوس تحت نظارت شرکت های وارد کننده اصلی توزیع شده و مسلما قیمت آن به صورت مشخص اعلام می شود. در این صورت خریداران می توانند بهترین نوع آن را تهیه و از مزیت های موجود آن بهره گیرند. این محصولات وقتی در برنامه مصرفی افراد مختلف قرار می گیرند، مسلما بسیاری از مشکلات را آن طور که باید رفع خواهند کرد.

فروشگاه اینترنتی چای ماسالا مارک سانتوس

چای ماسالا مارک سانتوس از بهترین انتخاب هایی ست که فروشگاه های اینترنتی مختلف آن را توزیع می کنند. با توجه به عملکرد خوبی شرکت سانتوس در زمینه تولید انواع چای ماسالا و بهره گیری از مواد اولیه خوب توانسته در سراسر ایران فروش خوبی داشته باشند.

[divider style="normal" top="10" bottom="10"]

بیشتر بخوانید: چای ماسالا چیست؟

[divider style="normal" top="10" bottom="10"]

فروشگاه های اینترنتی می توانند چای ماسالا سانتوس را در بسته بندی مختلف راهی بازار نموده و قیمت روز آنها را اعلام دارند. معروفترین و پرفروش ترین بسته بندی این چای ۱ کیلو گرمی بوده که از نظر خریداران صرفه اقتصادی دارد. لذا سرمایه گذاری ویژه ای در راستای فروش آن صورت گرفته و مجموعه های مختلف باکیفیت ترین نوع آنها را ارائه می دهند.

قیمت فروش چای ماسالا سانتوس در انواع بسته بندی ۱ کیلوگرمی

قیمت فروش چای ماسالا هندی

چای ماسالا که در واقع یکی از بهترین نوشیدنی های گیاهی هندی است، در سراسر دنیا مد نظر قرار گرفته و عرضه کننده های این کشور بهترین ها را صادرات می کنند. به این ترتیب بازارهایی مانند ایران که میزان تقاضای خوبی از انواع چای ماسالا هندی اصل را داشته، به منظور فعالیت این شرکت ها مهم است.

همانطور که می دانید فروش چای ماسالا سانتوس در بسته بندی های استاندارد و حجم مشخص، راحت تر بوده خریداران آنها را راحت تر انتخاب می کنند. از مهمترین مزیت های چای ماسالا بسته بندی عبارتند از:

 • مشخص بودن وزن
 • مشخص بودن قیمت
 • اطمینان از تاریخ تولید و مصرف
 • رعایت اصول بهداشتی
 • نگهداری آسان
 • مشخص بودن برند تولید کننده
 • حمل و نقل آسان

به همین دلیل می توان شاهد عرضه چای ماسالا در بسته بندی های ۱ کیلوگرمی توسط مجموعه های مختلف در بازار ایران بود. این تولیدات با شرایط خوب توزیع شده و خریداران می توانند راحت تر نیاز خود را تهیه کنند.

تولید بهترین مارک چای ماسالا ایرانی

فعالیت تولید کننده های چای ماسالا در ایران نیز سبب شده بهترین مارک ها با استانداردهای لازم توزیع شده و خریداران بهترین نوع آن را با قیمت مناسب تهیه خواهند کرد.

این تولیدات امروزه جایگاه ویژه ای در میان مصرف کننده ها داشته و همواره برای فروش مستقیم آنها تلاش می شود. به این ترتیب در چند سال اخیر توجه به برندهای ایرانی چای ماسالا بیشتر شده و مصرف کننده ها نیاز خود را بهتر رفع خواهند کرد.

برخی از مهمترین شاخصه ها در چای ماسالا ایرانی عبارتند از:

 • بهره گیری از ترکیبات طبیعی
 • داشتن طعم خوب و عالی
 • بسته بندی بهداشتی و استاندارد
 • قیمت مناسب نسبت به نوع وارداتی
 • دسترسی به نمایندگی های اصلی

کارخانه های تولید کننده چای ماسالا در ایران توانسته اند عملکرد خوبی از خود نشان داده و تولیداتی را راهی بازار کنند که در شرایط ویژه تولید شده اند. این تولیدات بالاترین استانداردها را داشته و می توان با قیمت مشخص آنها را تهیه نمود.

توزیع انواع چای ماسالا اصل هندی

توزیع چای ماسالا اصل هندی

اما مصرف کننده های ایرانی از برندهای هندی چای ماسالا غافل نبوده و همواره بهترین نوع آنها را تهیه می کنند. به این ترتیب که از شرکت های معتبر باکیفیت ترین ها را تقاضا نموده و همواره دقت زیادی به کیفیت و مرغوبیت آنها دارند.

چای ماسالا اصل هندی در ایران با شرایط خوب توزیع شده و مصرف کننده ها می توانند بهترین نوع آنها را تهیه کنند. به این ترتیب هم به کیفیت این محصولات دقت زیادی شده و هم می توان فروش خوبی را در شهرهای مختلف شاهد بود.

اعلام قیمت روز چای ماسالا در بازار

قیمت روز چای ماسالا

اعلام قیمت روز چای ماسالا در بازار از سوی عرضه کننده های مختلف موضوعی مهم است. زیرا این افراد می توانند شرایط خوبی برای خرید انواع چای ماسالا در شهرهای مختلف فراهم کنند.

با توجه به اینکه برخی از مراکز از عدم اطلاع خریداران سو استفاده کرده و محصولات را با قیمت بالا ارائه می دهند، شرکت های توزیع کننده در این رابطه نظارت داشته و همواره تولیدات خوب را با قیمت خوب راهی بازار می کنند.

شرح کالا

تعداد در کارتن قیمت هر بسته (ریال)
چای ماسالا بگتو

۱۲*۱۰۰۰ g

۱٫۱۵۰٫۰۰۰

چای ماسالا بگتو

۲۴*۲۵۰ g

۳۵۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۱٫۰۵۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۲۰*۵۰۰ g

۱٫۳۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا کلاسیک تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۴۰۰٫۰۰۰

چای ماسالا اسپایسی تاج محل

۴۰*۱۵۰ g

۵۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا تشریفاتی ناول تی

۵*۴۰۰ g

۱٫۰۰۰٫۰۰۰

چای ماسالا شیرسویا ناول تی

۵*۴۰۰ g

۱٫۴۰۰٫۰۰۰
چای ماسالا آفرینش

۱۲*۳۰۰ g

۱٫۰۹۰٫۰۰۰

چای ماسالا ماساتی

۵۰*۲۵۰ g

۵۵۰٫۰۰۰

چای ماسالا تاج محل بسته بندی نیم کیلویی

چای ماسالا تاج محل یکی از بهترین هایی ست که در بسته بندی های استاندارد و مشخص راهی بازار ایران می شود. این محصول دارای طعم خوب و ترکیبات عالی بوده و مصرف کننده ها به راحتی آنها را تهیه می کنند.

چای ماسالا تاج محل نیم کیلویی

چای ماسالا نیم کیلویی تاج محل از بهترین گزینه هایی ست که ایرانی ها در راستای فروش آن اقدام نموده و در بهترین شرایط آن را راهی بازار می کنند. این تولیدات بالاترین استانداردها را داشته و خریداران می توانند به صورت مستقیم آنها را تهیه نمود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس بگیرید