پنج شنبه , مهر ۳ ۱۳۹۹
صفحه اصلی / چای ماسالا نیوشا / خرید چای ماسالا نیوشا مدل doy pack

خرید چای ماسالا نیوشا مدل doy pack

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چای ماسالا نیوشا مدل doy pack به صورت اینترنتی آغاز شد. جدیدترین مدل چای ماسالا با برند شرکت نیوشانیک با بهترین کیفیت به بازار ایران عرضه شد. قیمت بسته بندی دوی پک چای ماسالا نیوشا فقط ۲۵۰۰۰ تومان است.

چای ماسالا یکی از نوشیدنی‌های پرطرفداری است که طی یکی دو سال اخیر در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است. قدمت و اصالت چای ماسالا مربوط به کشور هندوستان است. اما تولید آن در کشورهای بسیاری با برند و بسته بندی های متنوع صورت می گیرد.

چای ماسالا نیوشا

چای ماسالا نیوشا در بسته بندی ۱۰۰ گرمی مدل doy pack توسط شرکت نیوشانیک تولید و عرضه شده است. بسته بندی راحت این چای ماسالا سبب افزایش سفارش این محصول شده که ترکیبات آن به صورت زیر می باشد:

  • هل
  • دارچین
  • زنجبیل
  • میخک
  • چای سیاه باروتی

یکی از دلایل افزایش فروش چای ماسالا نیوشا، بدون شکر بودن این محصول است.

چای ماسالا مدل doy pack

نکته حائز اهمیتی که در نحوه بسته بندی چای ماسالا نیوشا مطرح شده است، بسته بندی مدل doy pack می باشد. این نوع بسته بندی شما را به یاد بسته بندی ساندیسی محصولات دیگر می اندازد.

قابلیت بسته بندی doy pack

  • قابلیت زیپ کیپ بودن
  • جلوگیری از نفوذ رطوبت
  • حفظ طعم واقعی چای ماسالا
  • افزایش ماندگاری عطر بی نظیر این محصول

خرید چای ماسالا نیوشا

خرید چای ماسالا نیوشا با بهترین کیفیت و با طعم سنتی به صورت اینترنتی آغاز شد. این روش از خرید برای مشتریان عزیزی که در شهر خود دسترسی به محصولات شرکت نیوشانیک ندارند، پیشنهاد مناسبی است چرا که می توانند محصول را در کمتر از ۲ الی ۳ روز کاری دریافت نمایند.

نمایندگی فروش چای ماسالا نیوشا

خرید بدون واسطه محصولات شرکت نیوشانیک یکی از دغدغه های مشتریان در سراسر کشور است. لذا این سایت یکی از نمایندگی های فروش چای ماسالا نیوشا در کشور به شمار می رود که محصولات شرکت نیوشانیک را از انبار مرکزی در تهران برای شما ارسال می نماید.

قیمت چای ماسالا نیوشا نیک

قیمت چای ماسالا نیوشا

لیست قیمت چای ماسالا در این سایت ذکر شده است که به روز می باشد، لذا قیمت چای ماسالا نیوشا مدل doy pack در بسته بندی ۱۰۰ گرمی ۲۵۰۰۰ تومان می باشد که نسبت به مواد اولیه آن بسیار مقرون به صرفه است.

طرز تهیه چای ماسالا نیوشا

طرز تهیه چای ماسالا نیوشا با دیگر انواع برند ماسالا در ایران کمی متفاوت می باشد. از آنجا که چای ماسالا نیوشا بدون شیر و شکر بسته بندی شده است با طرز تهیه متفاوت تری می توانید آن را نوش جان کنید. کافیست دو قاشق از چای ماسالا نیوشا را در ۱۰۰ سی‌سی آب دم بدهید. چنانچه ظرف آب شما برای تهیه چای ماسالا قوری باشد، خیلی بهتر است. مدت زمان لازم برای دم چای ماسالا نیوشا ۲ دقیقه می باشد. این میزان چای ماسالا دم شده برای ۱ فنجان مورد استفاده قرار می گیرد.

این مطالب را نیز ببینید!

چایی ماسالا خرید

چایی ماسالا خرید جدیدترین مدل اصل

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.✅ مختص افرادی …

🔹 مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین چای ماسالا دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که چای ماسالا بسته بندی و فله باکیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید